Hizmetler > Ek Hizmetler

Ek Hizmetler


– Gübre satışı,
– Çuvallı kum satışı,
– Moloz taşıma,
– İnşaat hafriyat konusunda şoförlü araç kiralama.

Altyapı Kazıları
Firmamız derin kazı,yüzeysel kazı ve birçok alanda inşaat ve hafriyat hizmetlerinin yanında müşterilerimizin altyapı çalışmaları taleplerine cevap vermektedir.Kardeş Yapı Market  saha içi ve taşıma işlerinde KIRKAYAK ve 6 Teker Kamyonları  ile hizmetinizdedir.

Su kanalları,telefon,elektrik direkleri için açılan kuyu kazı ve birçok kazılarda Kardeş Yapı Market hizmetleri ile başta Silivri’de  olmak üzere İstanbul’un her yerinde sizlerin yanındayız.

Yüzeysel Kazılar
Makineli ağaçlandırma çalışmaları, farklı şartlarda diri örtü temizliği ve toprak işleme gibi işleri kapsamaktadır. Türkiye topraklarının yaklaşık yarısını oluşturan dik yamaçlarda, teras ağaçlandırmalarının yapılması zorunlu olmaktadır. Eğimli arazilerdeki su ve toprak eksikliğinden kaynaklanan fidan tutma ve büyüme sorunları arazinin teraslanması ile çözülebilmektedir.

Elde edilen veriler ile teras çeşitleri ve makine türlerine göre çalışma verimleri belirlenmiş ve mini ekskavatörlerin ekosisteme etkileri değerlendirilmiştir. Sonuç olarak, dik yamaçlardaki teras ağaçlandırmalarında, verimi yüksek ve ekosistemi tahrip etmeyen mini ekskavatörlerin kullanımı faydalı olmaktadır.

Bu kapsamda firmamızda mini ekskavatörler ile çevreye zarar vermeyen hafriyat işlemi hendek açma ve buror teras işlemleri itina ile yapılmaktadır.Tüm yüzeysel kazılar da taleplerinizi değerlendirmek için sizleri bekliyoruz.

Silivri Hafriyatı Bizden Sorulur …
En zor inşaat işlerinde dahi büyük ve küçük iş makinaları ile kırım,yıkım ve hafriyat taleplerinizi karşılamak misyonumuz gereğidir.
Kardeş Yapı Market  bir çok inşaat alanında birikmiş tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getirmektedir.
İstanbul’da ve Silivri de tüm inşaat,fabrika kamu alanları ve diğer Saha İçi hafriyat hizmetleri Kırkayak ve Tırlar ile özenle yerine Getirilmektedir.

Kiralık Hafriyat Araçları
Kardeş Yapı Market de araç kiralama dönemi başladı.

Hafriyat hizmetlerinin yanında müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilmek için araçlarımız kiralık olarak hizmet vermeye başlamıştır.Mini Ekskavatör ile Fabrika içi altyapı kazıları,Bahçe düzenlemeleri,inşaat kırım-yıkım gibi hizmetler ile sera gibi havalandırma hizmetlerimiz de sizlerin hizmetinde..

Araç Filomuz
Firmamızda iki  adet kazı aracımız ,taşıma araçları ve kiralama taleplerinize de değerlendirmek üzere iş makinaları ve pickup araçlarımız mevcuttur.

Araç listemiz;
1-Hidromek 3 cx Beko Loader
2-Bobcat Mini Loader
3-Baoli 3 ton Forklift
4-32 260 Hino Kırkayak Kamyon
5-2 Adet Fb 112 Hino Kamyon

Whatsapp Destek